22 Haziran 2017 Perşembe
Ana Sayfa / BASIN BÜLTENİ / Atıf Ünaldı’nın Televizyon Teknolojilerinin “Doping” Etkili Kitabı Satışa Sunuldu
Atıf Ünaldı

Atıf Ünaldı’nın Televizyon Teknolojilerinin “Doping” Etkili Kitabı Satışa Sunuldu

Teknolojinin geldiği nokta kuşkusuz herkes için merak uyandırıyor. Telefon, bilgisayarlar ve televizyondan sonra hızla hayatımızı değiştiren, en az bunlar kadar hayatımıza yerleşen “televizyon teknolojileri”… Artık evimizde televizyonda sadece dizi, film ya da program izlemekle kalmıyoruz, oyun oynuyor, farklı uygulamaları ekrana taşıyabiliyor, sosyal medyaya ulaşabiliyor ve internetin sunduğu sonsuz bilgi kaynağına doğrudan erişebiliyoruz.

atıf

Peki neydi bu kullanıcılara yepyeni bir dünyanın kapılarını açan minik kutular? Hep duyduğumuz OTT TV aslında ne demekti? Gazeteci, yazar ve eğitmen Atıf Ünaldı’nın kalemiyle, hayat bulan ” televizyon Teknolojilerine Doping Ektisi” adlı kitap bu sorunun yanıtını veriyor. IPTV ile başlayan televizyonun, internet ile buluşması ve dönüşümü kitapta en yalın haliyle aktarılıyor. IP TV ile başlayan ve OTT TV olarak bugünkü şeklini alan teknoloji ile hem televizyonun interaktif bir mecra olması ve hem altyapı hem de görünen yüzündeki değişiklikler kullanıcıya açıklayıcı bir dilde anlatılıyor.

Ayrıca ikinci ekran uygulamaları, televizyonunu interaktif yapmak amacı ile kullanılan bütün yan mecraları da bu kitabın ilgi çeken başlıkları arasında. Sektörün öncü isimlerinden Millenicom’un desteği ile hazırlanan ve kaynak niteliği taşıyan kitap teknoloji tutkunların arşivinin bir parçası olmaya aday.Kitap Amazon üzerinden satışa sunulmuştur.

 

http://tinyurl.com/atifunaldicomtr7 adresinden kitaba ulaşabilirsiniz.

Hakkında Ceyhun Mısırlıoğlu

İlgili Haber

Cropy ile kırp, tasarla, yorum ekle ve paylaş

Yenilikçi tasarım araçları sunan Cropy uygulaması, herhangi bir internet sitesinde yer alan görseller ve metinlerin ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bad Behavior has blocked 5185 access attempts in the last 7 days.