Tuncmatik Mini Charge 5000

1969 Yılında hizmet vermeye başlayan Tuncmatik, yerli gururumuz olma hedefini yerine getiriyor.  İlk kurulduğu günlerde Türkiye’ de ilk kez TV Regülatörü üretmeye başlayan Tuncmatik, günümüzde ise yine tam güvenilir ve fazlasıyla kaliteli ürünleriyle dikkatimizi çekmekte.

Bugün ki misafirimiz Tuncmatik Mini Charge 5000 yüksek pil kapasitesi, hem micro usb hem de lightning aparatı sayesinde gönlümüzü kazandı. Tuncmatik Mini Charge 5000  minik boyutu ve hafifliği sayesinde son derece kullanışlı bir ürün olmasının yanı sıra üzerinde bulunan 4 seviyeli led ile doluluk oranını da göstermekte. Her bir lamba %25 lik bir doluluğu temsil ediyor.

Tuncmatik Mini Charge 5000 şarj işlemine üzerindeki ufak power tuşu ile başlıyor. Bu sayede kabloyu taktığınızda ya da çantanızda kaldığında gereksiz yere şarj harcamamış oluyor.

Tuncmatik Mini Charge 5000 bu tasarımı ve özellikleriyle oldukça uygun bir fiyatla satışa sunulmuş durumda, KDV Dahil 49,56 TL lik etikete sahip ürün beyaz, turuncu, kahverengi ve yeşil renkleriyle shop.tuncmatik.com sitesi üzerinden de alınabilir durumda.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin