Bu yılın başlarında IFA’da tanıtılan en yeni Alcatel IDOL 5 Türkiye’de mağazalarda satışa sunuldu. .

Alcatel IDOL 5, önceden programlanmış bir uygulama çoğaltıcı işleviyle geliyor. Bu özellik, kullanıcının birden fazla hesapta oturum açabilmesini sağlamak için kullandığı uygulamaları çoğaltmasına izin veriyor. Böylece gençler bir tane okul, bir tane de özel hayatları için Instagram hesabı açabilir, profesyonel fotoğrafçılar bir tane profesyonel Facebook ve bir tane de özel Facebook profiline sahip olabilir ve gazeteciler de profesyonel bir Twitter hesabının yanı sıra kişisel bir Twitter hesabına da aynı cihazı kullanırken sahip

Alcatel Idol 5, 5S’den kamera anlamında ayrılıyor. 13MP ana kamera ve 5MP ön kameraya sahip olan cihaz, sekiz çekirdekli Helio P20 yerine dört çekirdekli Mediatek MT6753 yonga setinden güç alıyor.

Moda gibi stil de kişiye göre değişir. 7.5mm’lik incecik çerçevesi, sağlam metal gövdesi ve süper parlak tam HD 5.2 inç ekranıyla Alcatel IDOL 5, hareket halindeyken de görsel ve dokümanları net bir şekilde görüntüleyebilmeniz açısından başarılı bir cihaz olmasıyla dikkat çekiyor.

Cep telefonlarında kamera artık oldukça önemli bir hale geldiği için Alcatel de IDOL 5’in kamerasını tasarlarken bu ayrıntıya özel bir dikkat gösterdi. Parmak ısırtan 85 derece geniş açılı lensli 16 MP* arka kamerasıyla çektiğiniz görüntüler son derece net çıkacak. Özçekimler de aynı derecede önemli olduğu için Alcatel IDOL 5, unutulmaz anlarınızın (karanlıkta dahi) ölümsüzleştirilmesini garantilemek için 8 MP flaşlı ön kamerasıyla geliyor!

IDOL 5 Türkiye fiyatı

Alcatel IDOL 5 1399 TL’den (tavsiye edilen satış fiyatı) satışa sunuldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin