Alcatel One Touch Fierce XL Ortaya Çıktı!
Alcatel One Touch Fierce XL Ortaya Çıktı!

Alcatel’in yeni model Telefonu: One Touch Fierce XL olacak.

Telefon; T-Mobile’da ortaya çıktı. Yalnız peşin peşin söyleyelim. Telefon daha önce hiçbir yerde satışa çıkmadı. Microsoft’un son model Taşınabilir Cihaz İşletim Sisteminin adı Windows 10 Mobile.

Windows 10 Mobile bu yıl giderek yaygınlaşacak. Telefonla ilgili ilk bilgiler CES yani Tüketici Elektroniği Fuarı 2016’da ortaya çıkmıştı. Cihaz; T-Mobile’ın ABD sitesinde görüldü.

Yine Sitede; Telefonun, Ön Siparişe çıkmadığını görüyoruz. Orta Seviye olan Telefon; Windows 10 Mobile İşletim Sistemini üzerinde barındırıyor.

Alcatel bizi ters köşe yapıp Google’ın Taşınabilir Cihaz İşletim Sistemi Android 5.1 Marshmallow’u da kullanabilir. Bu Bizce bir hata olur; çünkü Tanıtım ve Reklam açısından Ürün bir fiyaskoya dönüşebilir.

Alcatel One Touch Fierce XL Ortaya Çıktı!
Alcatel One Touch Fierce XL Ortaya Çıktı!

Alcatel One Touch Fierce XL’in Özellikleri Şunlardan Oluşacak

Telefonda; 1.2 GHz hızında çalışan 2 Çekirdekli İşlemciye sahip Qualcomm’un Snapdragon 210 Yongaseti yer alacak. 2 GB Ana Belleği, Alcatel tercih etmiş.

5.5 inçlik IPS LCD Ekran, yarı HD: “1280×720” Çözünürlüğüne sahip olacak. Asahi Dragontrail Cam ile Ekran kaplanmış.

16 GB Dâhili Depolama Alanına sahip olan Telefonun 10 GB’si İşletim Sistemine gidiyor. Elinizde 6 GB kalacak. Micro-SD Kart Girişi ile Telefonun Depolama Alanını 32 GB’ye kadar arttırabilirsiniz.

8 Megapiksellik Arka Kameraya, 2 Megapiksel Ön Kamera eşlik ediyor. VoLTE, HD Voice, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, microUSB 2.0 ve GPS ile AGPS de Telefonun diğer özellikleri arasında yer alıyor. 2500 mAh Batarya; Cihaza güç katıyor.

Funker Windows 10 Mobile’e Hazır Olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin