Alcatel Pop 7 LTE Satışa Çıktı!
Alcatel Pop 7 LTE Satışa Çıktı!

Alcatel’in yeni model tableti: Pop 7 LTE satışa çıktı. Konuyla ilgili detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor.

Konuyla ilgili bilgileri Alcatel’in sitesinden aldık. Yeni model Tablet; ilk olarak ABD’li Telefon Operatörü: T-Mobile üzerinden satışa çıktı.

Yüksek performansa sahip olan tablet; uygun fiyatıyla da dikkatlerden kaçmıyor. İlerleyen zamanlarda tabletin diğer Ülkelerde de satışa çıkması bekleniyor.

Alcatel Pop 7 LTE Satışa Çıktı!
Alcatel Pop 7 LTE Satışa Çıktı!

Alcatel Pop 7 LTE Şu Özelliklere Sahip Olacak:

Tablette; 1.1 GHz hızında çalışacak 4 çekirdekli işlemciye sahip Qualcomm’un Snapdragon 210 yongaseti yer alacak. 1 GB ana belleği, Alcatel; bu modeli için tercih etmiş.

8 GB dâhili depolama alanına sahip olan cihaz; micro-SD kartı girişine sahip. Micro-SD kartı girişi ile depolama alanını 32 GB’ye kadar arttırabilirsiniz.

7 inçlik kapasitif dokunmatik ekran: “1024×600” çözünürlüğüne sahip. Tabletin arkasında 5; önünde ise 2 megapiksellik bir Kamera yer alıyor.

4G LTE Cat 4 ise tam bir Batarya Canavarı olarak karşımıza çıkıyor; çünkü bu Kablosuz Ağ Yongaseti; yüksek hızda Mobil Veri alıp gönderiyor. Bu da Bataryanın hızlı bir şekilde Enerji kaybetmesine neden oluyor. Alcatel, bu sorunu; 3240’lık mAh’la çözmüşe benziyor.

Android 6.0 Marshmallow; Tablette kullanılan İşletim Sistemi. Cihaz; 130 Dolar – 364 TL fiyat etiketine sahip.

eMMC 5.1’e Sahip Olan Meizu M3 Duyuruldu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin