Akıllı teknoloji pazarında sıra dışı bir gece yaşıyoruz.Teknoloji devi Apple 10.yıla özel iPhone etkinliğinde yeni iPhone’ların yanı sıra beklediğimiz diğer ürünler olan Apple Watch 3 ve Apple TV 4K tanıtımını da gerçekleştirdi.

Apple Watch 3’ü önceki modellerden ayıran özelliği “Kablosuz LTE” olarak göze çarpıyor. Bunun yanı sıra önceki modellerinden Apple Watch 2’deki minimalist formunu korumuş durumda. Apple Watch önceki modellerinde olduğu gibi, Apple Watch 3’te de 33 mm ve 42 mm kasa boyutlarıyla bizi karşılıyor. Bunun en büyük avantajıysa halihazırda elimizde olan kayış ve kordonları Apple Watch 3’te de kullanabilecek olmamız. Apple Watch 3 modelinin kırmızı dijital crown bileşeni sayesinde ürünün kablosuz LTE çipe sahip olduğunu kolayca fark edebiliyoruz.

Apple Watch 3’te Siri artık daha hızlı, bunun sebebi ise hiç kuşkusuz yeni çift çekirdekli işlemcisi, üstelik akıllı saat üzerinden Siri ile konuşmak ta mümkün hale gelmiş durumda. Bluetooth ve Wi-Fi için ise yeni W2 çipi sunuluyor. Hücresel bağlantı için de yeni bir gelişmeden söz etmek mümkün. Bağlantının kalitesini arttırmak için bütünleşik elektronik SIM kullanıldığının altı çiziliyor. Ekranın kendisi LTE ve UMTS için anten görevi görüyor.Apple Watch 3 için birçok kılıf ve kayış modeli sunuluyor, yeni uzay grisi renk seçeneği ve sport loop kayış ta yolda.

Apple Watch 3 yeni kişiselleştirilebilir saat kadranları, komplikasyonlar, güçlü Siri desteği ile bildirimlere anında ulaşmamızı hedefliyor.

Her türlü egzersiz için geliştirilmiş olan GPS desteği, kalp atış hızı sensörü, 50 metreye kadar suya dayanıklı tasarımıyla piyasaya iddialı bir giriş yapmış durumda.

Apple Watch 3 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple Watch 3 akıllı saatler 22 Eylül tarihinde satışa sunulacak normal model için 329 dolar, LTE destekli model için ise 399 dolarlık bir fiyat belirlenmiş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin