23 Temmuz 2017 Pazar
Ana Sayfa / KURUMSAL HABER / Epson’un Yeni Yazıcısı WF-C869RDTWF

Epson’un Yeni Yazıcısı WF-C869RDTWF

Epson’un yeni WorkForce Pro WF-C869RDTWF model yazıcısı enerjide yüzde 95 ¹, atıkta yüzde 99¹ ‘a varan oranlarda tasarruf sunarak işletmelere büyük avantaj sağlıyor. Yazıcı sarf malzemesi değiştirmeden 84 bin sayfaya² kadar baskı yaparak tüketim veya sarf malzemesi değişimlerinden oluşan zaman kayıplarını da azaltıyor. Epson’un RIPS (Değiştirilebilir Mürekkep Paket Sistemi) teknolojisine sahip WF-C869RDTWF, baskıda kesinti sürelerini yüzde 94’e¹ kadar azaltarak kurumların zaman yönetimini de destekliyor.

İşletmelerin verimini arttırmak üzere tasarlanan A3 renkli çok işlevli yazıcı WF-C869RDTWF, muadil ürünlerden üç kez daha hızlı¹ ‘ilk sayfa çıkışı süresi’ ne sahip. Model, ısı gerektirmeyen PrecisionCore baskı kafası teknolojisi sayesinde, renkli lazer yazıcılara kıyasla yüzde 95’e varan oranda daha az enerji¹  harcıyor. Epson WF-C869RDTWF; mürekkep teknolojisi ve hacmiyle, ambalajlama ve lojistikte önemli bir düşüş sağlayarak, lazer yazıcıları ve fotokopi makinelerini atıkta yüzde 99 varan bir azalma¹ ile geçmekte.

Epson WF-C869RDTWF model yazıcı, farklı mekandan dahi baskı alabilmek veya gizlilik dahilinde güvenli çıktı sağlamak yönünde çözümler sunan; Email Print for Enterprise, Epson Device Admin, Document Capture Pro, NFC ve WiFi-DirectTM, PaperCut gibi yazılımlar ile uyumludur.

Yeni modelle geri dönüştürülmüş kağıt, parlak kağıt, zarf ve etiket gibi çok çeşitli kağıt tiplerine baskı yapmak da mümkün.

Konuya ilişkin basın bülteni ve ilgili görseller ekte yer almaktadır.

Hakkında Özgür Yıldız

İlgili Haber

TP-Link Neffos X1

TP-Link Neffos X1 Serisi Akıllı Telefonlar Türkiye’de

TP-Link, Neffos akıllı telefonların yeni serisi olan X1’i Türkiye satışa sunuyor. Neffos X1 ve X1 ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bad Behavior has blocked 14521 access attempts in the last 7 days.