Facebook Messenger yenilendi!
Facebook Messenger yenilendi!

Sosyal medya devi Facebook; Facebook Messenger’ını yeniledi.

Düzenli olarak Messenger uygulamasını güncelleyen ve önemli özelliklerle donatan Facebook, geçen ay devreye soktuğu çoklu oturum desteğinin ardından şimdi de Spotify desteğini uygulamayla bütünleştirdi.

Messenger’da yer alan menü tuşundan Spotify uygulamasına hızlı geçiş sunan bu sistem ile dinlediğiniz bir parçayı veya oynatma listesini hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Facebook Messenger ve Spotify güncelleştirmesi iOS ve Android işletim sistemleri yayınlandı. Facebook Messenger; Android’de büyük bir tasarım değişikliğine gitti.

Facebook Messenger yenilendi!
Facebook Messenger yenilendi!

Facebook Messenger’ın Başkanı David Marcus, sosyal medyayı kullanarak yeni sohbetler başlatmak için yüzen aksiyon tuşu da dâhil olmak üzere yapısında birçok Materyal Tasarım elementleri bulunduran yeni tasarımını duyurdu. Ayrıca bu Messenger’ın diğer platformlardaki tasarımıyla da ayrılıyor.

Bundan önceki İnternet, iOS ve Android’deki tasarımları; tıpatıp aynıydı. Eski standart arayüz; iOS’un estetik anlayışla uyumlu olsa da Android’deki yeni tasarım; Google’ın tasarım ekibinden bekleyebileceğimiz tasarım felsefesiyle aynı şekilde olduğunu görüyoruz. Yeni gelişmeler oldukça bunları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Acer Liquid Zest’in çıkış tarihi belli oldu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin