Google Pixel Yoksa Ölü Piksel Mi?
Google Pixel Yoksa Ölü Piksel Mi?

Hatırlanacağı üzere Google; geçen ay itibariyle yeni amiral gemisi telefonları: Pixel ve Pixel XL’i tanıtmıştı. Telefonla ilgili ciddi bir şikâyet var. Yoksa başlıktaki sorun mu? Cevap haberimizde yer alıyor.

“Hadi Merak Ettik” Mi Diyorsunuz?

Tamam, sizi meraklandırmak istemeyiz fazla. Evet, sorun Ölü Piksel sorunu değil. LTE sinyali sorunu yaşayan cihazlar; kullanıcıların adeta saçını başını yoldurmuş durumda.

Gerçeği bir Pixel kullanıcısı ortaya çıkardı. Google Destek İnternet Sayfasına bir kullanıcı şunları yazmış: “Pixel XL’imi Claro Puerto  Mobil Ağı ile kullanıyorum.

Hiçbir şekilde LTE bağlantısını telefonumdan göremedim. Cihazın diğer Ağlar ile ilgili de sorun yaşayıp yaşamadığını da denetledim.

Google Pixel Yoksa Ölü Piksel Mi?
Google Pixel Yoksa Ölü Piksel Mi?

Ağ Ayarlarını yenilemeyi, APN’i doğrulamayı denedim. Ağ’ın; varsayılan Ağ Ayarı olmasına çalıştım. Farklı SIM kartlarıyla bile denedim; ama sorunu çözemedim.

Aynı sorun devam ediyor. Lütfen bana bir çözüm sunun.” Dedi. ABD dışındaki bir yerde bu sorunun yaşanması telefonu alanları şimdiden kara kara düşündürmeye başladı.

Zira sorun ABD dışındaki Ülkelerde de mi baş gösterecek yoksa ABD’yi de bu sorun vuracak mı? Cevabı ilerleyen günlerde yaşanacak olan yeni gelişmelerle birlikte hep birlikte görmüş olacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin