22 Haziran 2017 Perşembe
Ana Sayfa / BASIN BÜLTENİ / Gram Games’den Yeni Oyun Six!

Gram Games’den Yeni Oyun Six!

Tüm dünyada ses getiren 1010!’in ve Merged!’ün geliştiricisi Gram Games, bağımlılık yaratacak olan yeni oyunu Six!’i duyurdu. 1010! başta olmak üzere birbirinden eğlenceli oyunlarıyla tüm dünyada 70 milyonu aşkın oyuncuya ulaşan Türk mobil oyun firması Gram Games, yeni oyunu Six! ile heyecanı ve eğlenceyi bir araya getiriyor. Bugün itibariyle App Store’da oyun severlerin beğenisine sunulan Six!’te amaç, tuğlalarla örülmüş bir kulenin tepesinde yer alan altıgen bloğu, tuğlaları patlatarak kenarlardan düşürmeden aşağıya indirmek.

 Dünya çapında en çok oynanan oyunlar sıralamasında 9. sıraya yerleşen 1010!’in yapımcısı Gram Games, tüm dünyada mobil oyun tutkunları tarafından büyük beğeniyle oynanan Merged!’ün ardından yeni bulmaca oyunu Six!’i bugün kullanıcıların beğenisine sundu. App Store üzerinden oyunseverler ile buluşan Six!, fizik temelli bulmaca konseptini basit ve eğlenceli bir anlatımla sunuyor.

 Öğrenmesi Kolay, Ustalaşması Eğlenceli

Kullanıcılar oyunda tuğlalarla örülü bir kulenin tepesindeki altıgen bloğu, altındaki farklı şekillerdeki tuğlalara dokunup patlatarak aşağı indirirken, kulenin kenarlarından aşağı düşürmemeye çalışacak. Öğrenmesi kolay, ustalaşması ise son derece eğlenceli olan Six!’te, arkadaşlarınızın yüksek skorlarını geçebilir, tüm dünyaya meydan okuyabilirsiniz.

Six!, zaman ve hak sınırı olmadan, ister birkaç dakika için ister de saatler boyu eğlence için tercih edilebilecek son derece keyifli anlar vadediyor. Oyunun iOS sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında Ceyhun Mısırlıoğlu

İlgili Haber

Cropy ile kırp, tasarla, yorum ekle ve paylaş

Yenilikçi tasarım araçları sunan Cropy uygulaması, herhangi bir internet sitesinde yer alan görseller ve metinlerin ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bad Behavior has blocked 5203 access attempts in the last 7 days.