HP Inc., HP Pavilion Wave ve HP Elite Slice’ı satışa sunuyor. İki PC de geleneksel ev ve iş yeri tasarımı anlayışında devrim yaratıyor. HP, müşterilere küçük ve yaratıcı tasarımlarda güç sunan benzersiz deneyimler yaratmak için masaüstü PC anlayışını dönüştürüyor.

HP Pavilion Wave_Office_02

Masaüstünün gücünü muhteşem ses deneyimleriyle bir araya getiren HP Pavilion Wave evde eğlence ve üretkenlik için tasarlanmış bir ürün. Yeni ürün, küçük alanlara sığabilen bir PC isteyenlere tam boyutlu bir masaüstü bilgisayarın gücünü güzel ve kompakt bir tasarımda sunuyor. Bu benzersiz masaüstü bilgisayar, müzik dinlemek, film izlemek ve internette sohbet etmek gibi işlemler için tamamen entegre, gelişmiş ses sistemi Cortana1 üzerine kurulu. İkonik üçgen biçime sahip ürün, PC’nin üzerinde bulunulan entegre hoparlörlü yenilikçi parabolik reflektörüyle 360 derece ses üretiyor, odayı net ses deneyimiyle dolduruyor.

  • Eğlence ve üretkenliğe güç katacak çarpıcı dizüstü bilgisayarlar.
  • HP Pavilion Wave çığır açan ses deneyimleri sunmak için tasarlandı
  • HP Elite Slice iletişim ve üretkenlik için tasarlanan modüler bir PC

HP’nin en küçük masaüstü bilgisayarı HP Elite Slice, iletişim ve birlikte çalışma yaklaşımına uygun olarak tasarlanmış bir masaüstü bilgisayar olarak öne çıkıyor. Kablo barındırmayan bağlantılı ilk2 modüler ticari masaüstü olma özelliğine sahip ürün, kullanıcılarına tercihlerine göre bir masaüstü bilgisayar oluşturma imkânını tanıyor. Çalışma ortamına şıklık katarak üretkenliği artıran bu masaüstü bilgisayar ofis alanlarının tasarlanma şeklini de değiştiriyor. Çok yönlülük, performans ve kurumsal seviyede güvenlik bir araya gelerek çalışanlar arasında daha fazla üretkenlik ve ekip çalışması sağlarken çalışma alanlarını ve çalışma tarzlarını dönüştürüyor.

Eğlence ve üretkenlik için akustik becerilerle donatılan HP Pavilion Wave

HP Pavilion Wave, kompakt, alan verimliliği sunan 360 derece tasarımıyla öne çıkıyor. Ürün, 6.81 inç (17,29cm) x 6.62 inç (16,81cm) x 10.29 inç (26,13cm) boyutlarıyla geleneksel kasalı  PC’lerden yüzde 85 oranında daha küçük. Masaüstü bilgisayarın tasarımı merkezi bir ses sistemi etrafında şekilleniyor ve tüm odayı sesle dolduran akustik yapılı premium materyallerle tamamlanıyor. PC’nin üzerindeki parabolik reflektör hoparlörden gelen sesleri tüm yönlere yansıtıyor ve sıcak havanın dışarı çıkmasını sağlayan bir hava deliği görevi de görüyor. 360 derece çok yönlü yansıtıcı ses tüm frekanslarda net ses profili yaratırken B&O Play tarafından ayarlanması sayesinde orta, yüksek ya da alçak düzeylerde olması fark etmeksizin büyüleyici ses deneyimi sunuyor.

HP Pavilion Wave_FrontRight
Üçgen biçimli tasarım bileşenler için üç ana bölgeye ev sahipliği yapıyor: Bir tarafta anakart yer alırken, ikinci tarafta sabit disk, üçüncü taraftaysa terminaller yer alıyor. Termal tasarım, anakarttan ve ekran kartından gelen ısıyı çıkartmak için ısı boruları kullanıyor ve PC’nin serin çalışmasını sağlıyor.

İş üretkenliği ve ekip çalışması için tasarlandı: HP Elite Slice

HP Elite Slice, yeni ekip çalışması becerileri ile değişen işgücü ve çalışma tarzlarına hitap etme amacıyla çalışma alanlarını modernleştirmek için tasarlanmış bulunuyor. HP Elite Slice’ın modüler tasarımı, çalışma alanlarına şıklık katacak şekilde çarpıcı ve mat siyah kıvrımlı hatları içeriyor. HP Elite Slice, kullanıcılara fabrika çıkışlı bir kapak ya da Ekip Çalışması Kılıfı ya da Kablosuz Şarj Kılıfı6 gibi ek işlevlerin de içinde bulunduğu opsiyonel kapak seçenekleri arasından tercih yapmalarına imkân tanıyor.  

Ses Modülü ya da ODD (Optik Disk Sürücü) gibi modüller de PC’yi hem iş hem de çalışanlar için benzersiz hale getiriyor.

Ultra küçük olmasına rağmen büyük performans sunan PC yalnızca 6.5 inç (16,51cm) x 1.38 in. (3,5cm) x 6.5 inç (16,51cm) boyutlarında ve 1,04kg ağırlığa sahip7. Kabloların kullanılmadığı tasarım temiz bir çalışma ortamına olanak yaratıyor zira müşteriler her bir bileşene güç vermek için duvara takılı kabloları birbirlerinden ayırmak zorunda kalmıyorlar. Ürün, yalnızca bir adet USB 3.1 Type-CTM kablo ve yeni opsiyonel Quad HD9 HP EliteDisplay S240uj monitörün de dahil olduğu Type-CTM uyumlu görüntüleyiciler aracılığıyla bir görüntüleyiciden8 güç alan ilk ticari masaüstü bilgisayar olma özelliğini taşıyor. Görüntüleyici masaüstünü mükemmel bir şekilde tamamlama adına entegre kablosuz şarj ve USB Type-CTM ile donatılmış bulunuyor.
HP Elite Slice’ın çok yönlülüğünü kapak ve temel genişletme seçenekleri sağlıyor. Kullanıcılar PC’lerini yapılandırırken farklı kapak seçenekleri arasından tercih yapabiliyor ve ek modüllerle çözümü diledikleri anda genişletebiliyor, ihtiyaçlarına en uygun masaüstü bilgisayarı kendileri oluşturabiliyor

Bambaşka bir toplantı deneyimi için HP Elite Slice

HP Elite Slice portföyü yeni HP Elite Slice for Meeting Rooms çözümünü de içerisinde barındırıyor. Çözüm, tek dokunuşla toplantı başlatma özelliğine sahip ilk toplantı odası PC’si deneyimini sunuyor12. Bu özellik kullanıcıların entegre ses ve tam masaüstü işlevselliğiyle toplantılardan olabilecek en iyi deneyimle ayrılmalarını sağlıyor. HP Elite Slice for Meeting Rooms, HP Elite Slice, HP Ekip Çalışması Kılıfı, HP Ses Modülü ve Intel® Unite™ yazılımını içinde barındırıyor ve bu yönüyle daha sezgisel ve daha canlı seslerle bezeli bir toplantı deneyimi sağlıyor.

Slice w Elite S240uj 20160521_E3A6208_sm
Bu yapılandırma, daha da kapsayıcı bir toplantı deneyimi için 178 derece görüntüleme açısı ve 1920 x 1080 çözünürlük sunan yeni HP LD5511 55-inch (139cm) Geniş Format Görüntüleyici ile birleştirilebiliyor. Yüksek parlaklık ve kontrast oranı mükemmel görüntü kalitesi sağlarken, sayısı 12’ye varan kişinin katılacağı toplantılarda ekran okunurluğunu da olabilecek en iyi seviyeye taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin