HTC 2017’ye Hızlı Bir Başlangıç Yapacak!
HTC 2017’ye Hızlı Bir Başlangıç Yapacak!

Tayvanlı Telefon Üreticisi HTC; 2017 yılına hızlı bir başlangıç yapacak. Konuyla ilgili detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor.

HTC 2017’ye Hızlı Bir Başlangıç Yapacak!
HTC 2017’ye Hızlı Bir Başlangıç Yapacak!

HTC Ne Mi Yapacak?

Firma; 3 farklı model telefonunu yeni yılın -2017- ilk çeyreğinde tanıtacak ve satışa sunacak. İlk resmi duyuru 12 Ocak’ta gerçekleşecek.

Şirket yeni yıla, yeni bir Satış Stratejisi ile başlayacak. Yeni telefonlarını yılın son yarısına –Bir yılın son 6 ayı- yaymak yerine yılın ilk yarısına yayacak.

Bu taktiğin bir gereği olarak 12 Ocak’ta HTC; yeni telefonunu görücüye çıkarmış olacak. Ocak ayında tanıtılacak olan cihaz; Amiral Gemisi sınıfına ait olacak.

Bu model tüm dikkatleri ilk olarak üzerine çekecek. Ardından tanıtılacak olan son 2 modelin hepsi birbirinden farklı ve Orta Seviye Kategorisinde olacak.

Ayrıca bu 2 cihaz; ilkine oranla Bütçe Dostu olarak karşımıza çıkacak. Amiral Gemisi modelin CES 2017 yani Tüketici Elektroniği Fuarı’nda tanıtılması muhtemel gözükmüyor; çünkü etkinlik 8 Ocak’ta bitecek.

Bize gelen bilgilere göre bu modelin HTC X10 olması bekleniyor. Diğer Bütçe Dostu modeller de Şubat ayında gerçekleşecek olan MWC 2017 yani Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin