Huawei Çok İddialı!
Huawei Çok İddialı!

Huawei’in Kurucusu Ren Zhengfei öyle açıklamalarda bulundu ki… Zhengfei yaptığı açıklamalarıyla rakiplerini kızdırabilir. Detaylar haberimizde yer alıyor.

İşte O Açıklamalar:

Wall Street Journal’e konuşan Ren Zhengfei şu açıklamalarda bulundu: “Dünya’nın en iyi Telefon Üreticisi olmak için çok çalışmalısınız.

Ben de dâhil Çalışanlarımız da bu prensibi benimsemeli. Çalışanlarımız Şirketin büyümesini ve daha iyi yerlere gelmek istiyorlarsa gönüllü olarak tatil zamanlarını feda etmeli.

Şirkete bağlılıklarını çok çalışarak göstermeliler. Onlar bazen risk almalı ve riskli bir şekilde yaşamayı öğrenirlerse Şirketimize yeni gelişmeler yaşatabilirler.

Gelecek 5 sene içerisinde Samsung ve Apple’a rakip olmalıyız. Bizim hedefimiz Dünyanın en çok telefon satan 3. Firması olmak.

Huawei Çok İddialı!
Huawei Çok İddialı!

Çalışanlarımız ekstra mesai yaparken “Karşılığında ben ne kadar ücret alacağım?” Dememeli. Şirketimize kendini adayan Personellerimiz asla bir şey kaybetmez.

2000 yılındaki Sibirya Soğukları ve 2014 yılındaki Ebola Virüsü ile mücadele ederek krizleri fırsata çevirdik ve Şirketimiz çok büyük bir sıçrama yaptı.

Bize, kendini; Şirkete adayan ve kafasını iş dışında başka hiçbir şeye vermeyen Personel lazım. Alacağımız Personelleri bu kriterlere göre seçiyoruz. Çalışanlarımız da bu şekilde çalışıyor” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin