Geçtiğimiz dönemde Cloud modelleriyle oyuncu kulaklığı pazarında kendine yer edinen HyperX, yeni 7.1 kulaklığı Cloud Revolver S ile karşımızda. Özellikle bilgisayardan veya konsolları üzerinden film izleyen, oyun oynayanlara yönelik bu kulaklık, evinizde tek başınıza kaliteli ses almak istiyorsanız kullanabileceğiniz bir ürün.

Cloud Revolver S, orijinal Cloud Revolver ile arasında görüntü anlamında büyük farklar içermiyor. Kaliteli metal çerçevesi ile kafa yapınıza uyum sağlayan kulak kısımları, sağlamlık ve ergonomiyi bir arada sunuyor. Böylece kulaklığı takmadan kafanıza göre ayarlamanız gibi bir durum oluşmuyor. Ancak metal çerçeve, siz hareket ettikçe bir gürültü yaratabiliyor. Bu da belki de kulaklığın tek kötü yanı.

Kutunun içerisinden Dolby 7.1 saran ses ek kablosu ve çıkarılabilir bir mikrofon geliyor. Ek kablo üzerinde hem ses, hem de mikrofon için kontrolleri barındırıyor. Aynı zamanda mikrofonu tamamen kısmak ve saran sesi aktif hale getirmek için de butonlara sahip.

Rahatlık konusunda da başarılı olan Cloud Revolver S, kulak ve baş kısmında yer alan dolgu malzemeleriyle uzun süreli kullanımlarda da sorun çıkarmıyor. Ayrıca bahsettiğimiz gibi kafa kısmında yer alan elastik bant sayesinde kafanıza oturması konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsunuz.

Ses konusunda da Dolby sertifikalı bir 7.1 saran ses sunan HyperX Cloud Revolver S, düşük tonları da oldukça başarılı bir şekilde kulağınıza getiriyor. Özellikle patlama ve ateş etme seslerindeki bas tonlarını tizlerle çok kaliteli bir şekilde karıştırabiliyor.

Kulaklığın biraz olsun dış gürültüyü geçirdiğini söyleyelim. Ancak bu açıdan bakıldığında stereo ses konusunda kaliteyi daha başarılı bir şekilde aktardığını da belirtmemiz gerek. Yani bu kulaklıkla oyun oynamak dışında müzik dinleyecekseniz de aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Oyun oynamak demişken, takım arkadaşlarınızla da iletişim halinde kalmanız gerekiyor. Bu açıdan bakıldığında Cloud Revolver S’in mikrofonu da oldukça başarılı. Dış gürültüyü bloke ederek karşı tarafa sadece sizin sesinizin gitmesini sağlıyor.

Kısacası HyperX, Cloud serisine yakışan bir 7.1 kulaklık sunuyor bizlere. Asıl amacınız başarılı bir 7.1 sese sahip olmak ve oyunlarda bir adım öne geçmekse, HyperX Cloud Revolver S sizi amacınıza ulaştıracak gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin