22 Haziran 2017 Perşembe
Ana Sayfa / BASIN BÜLTENİ / HyperX’ten Xbox One’a Özel HyperX CloudX

HyperX’ten Xbox One’a Özel HyperX CloudX

Kingston Technology’nin iştiraki olan HyperX, Microsoft ile yaptığı partnerlik anlaşmasıyla birlikte sevilen oyun konsolu Xbox One’a özel HyperX CloudX oyuncu kulaklığını duyurdu. Ödüllü HyperX Cloud II tasarımını temel alan yeni oyuncu kulaklığı, ekstra konfor ve gelişmiş ses kalitesiyle Xbox One kullanıcılarını oyun oynarken mest ediyor.

1452585894_HyperX_CloudX

Oyunculara ve performans tutkunlarına özel ekipman ve donanımlarıyla dikkat çeken HyperX, Microsoft’un sevilen oyun konsolu Xbox One için kulaklık partneri oldu. 2016’nın ikinci çeyreğinde HyperX Cloud ailesine katılacak olan HyperX CloudX, Xbox One kullanıcılarına en gerçekçi ses deneyimini sunacak.

Ödüllü HyperX Cloud II oyuncu kulaklığının tasarımını temel alan HyperX CloudX, Xbox One kullanıcılarına en iyi işitsel performansı sunmak için tasarlandı. 53mm sürücüsü ile her bir merminin havada süzülüşünü, her bir patlamanın en ince ayrıntısını ve bütün diyalogları kristal berraklığında duyabileceğiniz HyperX CloudX, dış sesleri en aza indiren kulaklık yapısı, ekstra konforlu kafa bandı ve hafızalı kumaşıyla çok uzun süreli kullanımda bile kullanıcıyı rahatsız etmiyor.

CES 2016’da duyurulan HyperX CloudX, ses kontrol kumandası, mikrofonu ve darbelere dayanıklı sert kılıfıyla yılın ikinci çeyreğinde kullanıcıların beğenisine sunulacak.

 

Hakkında Ceyhun Mısırlıoğlu

İlgili Haber

Cropy ile kırp, tasarla, yorum ekle ve paylaş

Yenilikçi tasarım araçları sunan Cropy uygulaması, herhangi bir internet sitesinde yer alan görseller ve metinlerin ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bad Behavior has blocked 5185 access attempts in the last 7 days.