24 Haziran 2017 Cumartesi
Ana Sayfa / BASIN BÜLTENİ / Intel Türkiye’de Atama
Yalım Eriştiren

Intel Türkiye’de Atama

Teknoloji lideri Intel’in Türkiye operasyonunda yaklaşık 10 yıldır çeşitli pozisyonlarda görev alan ve son olarak Iş Geliştirme ve Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini yürüten Yalım Eriştiren, Ekim 2015 itibarıyla mevcut görev alanı genişletilerek Intel Türkiye Kurumsal ve Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı

Bilgi ve Iletişim Teknolojileri sektöründe 20 yıllık deneyime sahip olan ve yaklaşık 10 yıldır Intel’de çalışan Yalım Eriştiren, son 4 yıldır Iş Geliştirme ve Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini yürütüyordu. Eriştiren, bu görevi kapsamında, Telekomünikasyon, Küçük Ölçekli İşletmeler, Finansal Hizmetler Sektörü, Perakende, Kamu, Eğitim gibi dikey sektörlerde ve Bulut, Veri Merkezi, Büyük Veri ve Nesnelerin İnterneti gibi yeni gelişen teknoloji alanlarında önemli sonuçlar sağladı. Eriştiren, Iş Geliştirme ve Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevi süresince pek Intel global organizasyonu nezdinde birçok başarı hikayeleri yarattı.

20 yıllık iş hayatında kurumsal pazarlara ürün ve çözüm sağlayan çok uluslu teknoloji şirketlerinde çeşitli pozisyonlarda görev alan ve yönetim sorumlulukları üstlenen Eriştiren, liderlik ettiği ekiplerin ve sorumluluk alanlarının büyümesiyle birlikte Ekim 2015 itibarıylaIntel Türkiye Kurumsal ve Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Lisans ve lisans üstü eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamlayan Eriştiren’in Boğaziçi Universitesi’nden Executive MBA derecesi bulunuyor.

Hakkında Ceyhun Mısırlıoğlu

İlgili Haber

Cropy ile kırp, tasarla, yorum ekle ve paylaş

Yenilikçi tasarım araçları sunan Cropy uygulaması, herhangi bir internet sitesinde yer alan görseller ve metinlerin ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bad Behavior has blocked 6282 access attempts in the last 7 days.