27 Mayıs 2017 Cumartesi
Ana Sayfa / AKILLI TELEFONLAR / iPhone 6 Plus bir anda alev aldı!

iPhone 6 Plus bir anda alev aldı!

Son dönemde özellikle akıllı telefon tarafından alev alma ve patlama haberlerini sıkça duyar olduk. Bu olaylara bir yenisi de Florida’dan eklendi.

Belirtilene göre Florida, Palm Harbor’da yaşayan bir çift, gece uyurken kadının iPhone 6 Plus’ının alev almasıyla şok içinde uyandı. Kadın yaptığı açıklamada “Telefon aniden alev aldığında yüzüm telefona çok yakındı ve beni uyandırdı, neyse ki uykum hafifti, tam anlamıyla telefonun yan kısımları alev aldı” dedi.

Kadının kocası uyanıp alevleri söndürmek için bir tişört kullandı ve başarılı oldu. Habere göre kadın, eğer kocasının biraz daha gecikmiş olsaydı perdelerin alev alacağını da sözlerine ekliyor.

Söz konusu telefonun 2,5 yıllık olduğu ve bu kadar sürede pilinin böyle bir bozulma yaşamasının imkansız olduğu söyleniyor. Bir Apple yetkilisi ise kadının telefonunu değiştireceklerini ve elindeki telefonu geri vermesi halinde 750 dolar’lık bir ödeme yapacaklarını açıkladı.

Hakkında Özgür Yıldız

İlgili Haber

ASUS ROG, oyun endüstrisine de katkı sunmaya devam ediyor.

Günümüzde artık neredeyse içerisinde “oyuncu” kelimesini barındırmayan hiçbir ürün, oyuncular tarafından tercih edilmez oldu. RGB ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bad Behavior has blocked 4123 access attempts in the last 7 days.