iPhone’u Kırmak İstiyor!
iPhone’u Kırmak İstiyor!

iPhone’u kırmak isteyen İsim, tüm dikkatleri üzerine çekti.

Geçen hafta Salı günü, Federal Yargıç, Apple’ın; Polis Departmanı tarafından ele geçirilen Syed Rizwan Farook’un iPhone’undaki verileri kırmasına yardımcı olmasına karar vermişti. Hükümet Yetkilileri, Aralık ayında meydana gelen San Bernardino Saldırısının tetikçilerinden biri olan Syed Rizwan Farook’a ait olduğu tahmin edilen iPhone 5c’nin önemli bilgiler içerebileceğini ifade etti.

iPhone’u Kırmak İstiyor!

Kendi adını taşıyan AntiVirüs Şirketini sattıktan sonra ilginç bir hayat yaşamaya başlayan John McAfee, Belize’de; cinayet şüphesiyle tutuklandıktan sonra Guatemala’ya kaçmıştı. Amerika Birleşik Devletleri’ne geri dönerek 2016 Başkanlık Seçimlerinde, Aday olduğunu açıklayan McAfee şimdi de Syed Rizwan Farook’un iPhone’unu kırarak bu sorunu çözebileceğini iddia etti. Apple ise Mahkeme Kararına rağmen bu isteği reddetmiş ve bunun tüm iPhone’lara erişim sağlayabilecek bir Açık anlamına geldiğini belirtmişti.

Tüm Dünya gelişmeleri yakından takip ederken McAfee’nin Kurucusu ve Renkli Kişiliğe sahip olan John McAfee ilginç bir teklifle tüm dikkatleri üzerine çekmiş oldu. Bakalım, Olay nasıl çözülecek? Konuyla ilgili yeni gelişmeler olduça bunları Sizlerle paylaşıyor olacağız.

Sony Action Cam İle Aksiyona Hazır Olun