Künye

Kum Medya A.Ş. adına

Kurucu/ Genel Direktör

Ceyhun MISIRLIOĞLU

ceyhun@pckoloji.com.tr

 


Yayın Yönetmeni

Nurhan Demirel

nurhan@pckoloji.com.tr

Yayın Danışmanı

Hasan Genç

hasan@pckoloji.com.tr

Yazı İşleri 

Ozancan Sadık KUBİLAY

ozancan@pckoloji.com.tr

Katkıda bulunan içerik editörleri

Ömer Selim Subaşı     selim@pckoloji.com.tr

Semih Eren Kahveci   eren@pckoloji.com.tr

Özgür Yıldız                  ozgur@pckoloji.com.tr

Tarık Tırpan                 tarik@pckoloji.com.tr

Bahar YILDIZ               bahar@pckoloji.com.tr

 

Finans Direktörü

Adem Burak Kurt

ademburak@pckoloji.com.tr

 

Görsel Yönetmen

Elena Evdekimova

elena@pckoloji.com.tr

 

Baskı

G.M. Matbaacılık ve Tic. A.Ş.

Dağıtım
Vatan Bilgisayar San. ve Tic. A.Ş.

Yayın Türü
Yerel, süreli, iki aylık

ISSN: 2146-9176

PCkoloji DERGİ isim ve yayın hakkı Kum Medya A.Ş.’ye aittir. Dergide ve sitede yayımlanan konu, görsel ve içeriklerin sorumlulukları ilgili yazara aittir. Kum Medya A.Ş. sorumlu tutulamaz.