27 Mayıs 2017 Cumartesi
Ana Sayfa / Künye

Künye

Kum Medya A.Ş. adına

Sahibi/Genel Direktör

Ceyhun MISIRLIOĞLU

ceyhun@pckoloji.com.tr

 


Yayın Yönetmeni

Özge TIRPAN

ozge@pckoloji.com.tr


Yazı İşleri Müdürü

Ozancan Sadık KUBİLAY

ozancan@pckoloji.com.tr

 


İçerik Editörü

Atılay AŞKALE atilay@pckoloji.com.tr


Oyun Editörü

Bahar YILDIZ  bahar@pckoloji.com.tr


Katkıda Bulunanlar

Ömer Selim SUBAŞI  selim@pckoloji.com.tr

Emir Ulaş VARIŞOĞLU emir@pckoloji.com.tr


Finans Direktörü

Engin AKYÜZ

engin@pckoloji.com.tr


Görsel Yönetmen

Fatih TURAN

fatih@pckoloji.com.tr


Baskı

G.M. Matbaacılık ve Tic. A.Ş.

Dağıtım
Vatan Bilgisayar San. ve Tic. A.Ş.

Yayın Türü
Yerel, süreli, iki aylık

ISSN: 2146-9176

PCkoloji DERGİ isim ve yayın hakkı Kum Medya A.Ş.’ye aittir. Dergide ve sitede yayımlanan konu, görsel ve içeriklerin sorumlulukları ilgili yazara aittir. Kum Medya A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bad Behavior has blocked 4122 access attempts in the last 7 days.