Riot Games, League of Legends’in Türkiye’deki 5’inci yılını oyuncularıyla birlikte kutlamak üzere 1-10 Aralık tarihleri arasında League of Legends Türkiye sunucusunda oynayan LoL tutkunlarına özel bir etkinlik düzenliyor. League of Legends Türkiye sunucusunda oynayan tüm oyuncuların katılabileceği bu büyük etkinlikte, kostüm ve şampiyon indirimlerinden hatıra simgelere, özel yayınlardan kafe turnuvalarına kadar, pek çok sürpriz yer alacak.

Türkiye’ye Özgü Görevler ve “Posporo” Simgesi Geliyor

Etkinlik sırasında yalnızca Türkiye sunucusunda oynayan oyuncuların erişebileceği “Oturmaya mı Geldik”, “Ortaya Karışık” ve “Batsın Bu Kule” adlı görevleri tamamlayan oyuncular; özel simge, 500 mavi öz ve Hextech sandığı gibi cazip ödüller kazanacak.

Riot Games Türkiye ofisinde, League of Legends Türkiye sunucusuna özel olarak tasarlanan, elinde çay ve simitle ekrandan gülümseyen “Posporo” simgesi, etkinlik boyunca herhangi bir eşleştirmeli oyun kazanan tüm oyunculara hediye edilecek.

Oyuncuların Seçtiği Kostümlerde Özel İndirimler

Etkinlikte Türkiye sunucusuna özel indirime girecek 10 kostüm, League of Legends topluluğunun sevilen yayıncılarının seçimiyle ve oyuncuların oylarıyla belirlendi. LoL oyuncularının yakından tanıdığı Oyunbros, Theokoles, Güneş Bey, Linus ve Stratera’nın üst koridor, orman, orta koridor, nişancı ve destek pozisyonları için oylamaya sunduğu kostümlerden her kategoride en çok oy alan ikisi ve kostümü taşıyan şampiyon, yüzde 55 indirimle oyuncuların beğenisine sunulacak. Böylece LoL oyuncuları toplamda en beğenilen 10 kostümü ve şampiyonu etkinlik boyunca indirimli olarak edinme şansı yakalayacak.

Vadi’nin Muhtarları Özel Yayınla Geri Dönüyor

Türkiye’deki League of Legends tutkunlarının aklında yer eden “Vadi’nin Muhtarları”, League of Legends’in Türkiye’deki 5’inci yılı şerefine uzun bir aranın ardından 8 Aralık Cuma günü saat 21.00’da sürprizlerle dolu bir yayınla yeniden Vadi’ye inecek. Riot Games Türkiye ofisinin tanıdık yüzlerinden oluşan Muhtarlar ekibi, bu kez LoL ünlülerinden oluşan rakiplerinin karşısına çıkarak sohbetin ve eğlencenin sınırlarını zorlayacak.

Ödüllü Kafe Turnuvasıyla Yeteneğini Türkiye’ye Göster

5’inci yıl etkinlikleri kapsamında, Türkiye genelinde dev bir ödüllü Kafe Turnuvası da düzenlenecek. İstanbul’dan Adana’ya, Edirne’den Gaziantep’e Türkiye’nin pek çok ilindeki belirli internet kafelerde, 2 ve 9 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan turnuvaların detayları ve katılım koşulları events.tr.leagueoflegends.com/events/292443 adresinde yayınlanacak.Turnuvalarda birinci gelen takımlar, oyuncu başına 10.000 RP’nin yanı sıra League of Legends’in Türkiye’deki 5’inci yılına özel bir hediyeyle ödüllendirilecek.

İkinci takıma oyuncu başına 6.000 RP, üçüncü takıma 4.000 RP ve dördüncü takıma 2.500 RP hediye edilecek. Sıralamada 5-8 arasına yerleşen tüm takım oyuncularına 1.500 RP hediye edilirken, turnuva sıralamalarında ilk 64’te yer almayı başaran takımların oyuncuları Gizemli Kostüme sahip olacak.Etkinlikle ilgili detaylı bilgi almak ve katılmak için League of Legends istemcisinin ana sayfasındaki yönlendirmeleri takip edebilir veya bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin