Lenovo Las Vegas’ta CES 2018 Fuarı’nda, çok sayıda yeni ürün tanıttı. Bu yeni akıllı cihazlar, cep telefonundan PC’ye ve ev ortamında kullanılan cihazlara kadar kullanıcılara daha üstün bir gerçeklik deneyimi sunuyor.

Lenovo Mirage Solo VR Gözlük + Lenovo Mirage VR Kamera

Fuarda sergilenen dünyanın ilk bağımsız Daydream VR gözlüğü olan Lenovo Mirage Solo, bugüne kadar olan sanal gerçeklik deneyimlerini keşfetmenin en yeni yollarından birini sunuyor. Lenovo Mirage’ın cep boyutundaki “konumlandır ve çek” özellikli, çift 13MP balıkgözü ve 180 x 180° görüş alanıyla 3 boyutlu fotoğraf ve video çekmek için kullanılan kamerası ile hayatınızın en değerli anlarını yakalayabilir ve bu o anları 3 boyutlu olarak canlandırabilirsiniz.

Çekilen fotoğrafları ve videoları izlemek veya paylaşmak için Google Photos ve YouTube hesaplarınıza yükleyebilir ve Mirage Solo VR gözlüğü ile izleyebilirsiniz. Ürün, yüksek kaliteli çift kamera, yerleşik Wi-Fi ve LTE sürümünde X9 LTE hücresel modem içeren Qualcomm Connected Camera Platform ile birlikte geliyor.

Ayrıca bu başlığı kullanarak Google Daydream’in sanal gerçeklik platformundaki WorldSense hareket izleme teknolojisini kullanan ilklerden biri olabilirsiniz. WorldSense’i kullanarak istediğiz mekanda özgürce hareket edebilirsiniz. Dilerseniz Eyfel Kulesi’nde manzaranın tadına varabilir, dilerseniz Everest Dağ’ına çıkabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin