22 Haziran 2017 Perşembe
Ana Sayfa / AKILLI TELEFONLAR / Lenovo Vibe K4 Not 5 Yeni Özellik ile geliyor.
Lenovo Vibe K4 Not

Lenovo Vibe K4 Not 5 Yeni Özellik ile geliyor.

Geçen hafta Salı günü tanıtımı yapılan Lenovo Vibe K4 Not için çok güçlü bir iyileştirme yapıldı. Bu özellikleri ile çok uygun fiyata satılacak olması telefona olan ilgiliyi artıracak gibi, işte size Lenovo Vibe K4 Not için 5 yeni özellikler;

Ekran Resmi 2016-01-17 16.39.53

1. TheaterMax 

En büyük özelliklerinden birisi bu yani sanal gerçeklik teknolojisi, kullanıcılara neredeyse büyük ekran deneyimi yaşatacaktır.

2. Ön yüzde stereo hoparlörler

Bu ne anlama geliyor! daha yüksek ve net bir sese sahip olacak. Dolby ses yanında, iki adet ön tarafda her biri 1,5W gücünde hoparlörler mevcut olarak geliyor.

3. 3GB RAM

Daha fazla bellek ile Lenovo Vibe K4 Not hissedilebilir şekilde akıcılık sağlamak da.

4. Parmak izi tarayıcı
Lenovo Vibe K4 Not ayrıca parmak izi tarayıcı ile geliyor. Arka panelde kamera modülü altına yerleştirilmiş, tarayıcı size akıllı telefonunuzun kilidini ve telefonda satın almaları kolaylaştırmayı sağlıyor.

5. NFC
Lenovo Vibe K4 Not ayrıca destekleyen NFC sensörleri ile gelmekte. Peki NFS nedir ? Yakın alan iletişim protokolü diyebiliriz. İki elektronik cihazı 10cm içinde iletişim kurmasını sağlar.

 

 

 

 

Hakkında Ceyhun Mısırlıoğlu

İlgili Haber

ASUS ROG, oyun endüstrisine de katkı sunmaya devam ediyor.

Günümüzde artık neredeyse içerisinde “oyuncu” kelimesini barındırmayan hiçbir ürün, oyuncular tarafından tercih edilmez oldu. RGB ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bad Behavior has blocked 5185 access attempts in the last 7 days.