Lenovo Yoga3 Pro
Lenovo Yoga3 Pro Core M 5Y71,
yoga3
Bu yıla damgasını vuran dizüstü bilgisayar ise Yılın dizüstü bilgisayarı: Lenovo Yoga3 Pro Core M 5Y71 oluyor. 
 Günümüzün iş dünyasının vazgeçilmez cihazları olan dizüstü bilgisayar pazarında rekabet üst düzeyde yaşanıyor. Bu rekabetin önemli firmalarından olan Lenovo, Yoga3 Pro Core M 5Y71 modeli ise yılın dizüstü bilgisayarı ödülünü alıyor. 
 Intel tarafından geliştirilen Core M ailesinin işlemcisini kullanan dizüstü bilgisayar Windows 8.1 ile geliyor. Ücretsiz Windows 10 güncellemesi de sunan bilgisayar yüksek çözünürlük (3200X1800 piksel) sunan 13.3 inç büyüklüğünde dokunmatik ekranı ile üst düzey bir kullanım zevki sunuyor.
 Katlanabilir ekran
Geriye doğru katlanarak tablet modu ile de kullanılabilen dizüstü bilgisayarın ekranı neredeyse 360 derece hareket edebiliyor. Üründe kablosuz ağ teknolojilerinden ac desteği, 8 GB RAM, HDMI çıkışı, kart okuyucu, 256 GB SSD depolama, Turbo Boost ile 2.9 GHz’e kadar hız sunan Core M işlemci ve USB 3.0 desteği gibi özelliklere sahip. 
 
Hızlı iş hayatına uyum için geliştirilen Lenovo Yoga3 Pro Core M 5Y71, sadece 1.19 kg ağırlığı ile rahatlıkla taşınabilecek bir model. Şık bir tasarıma sahip olan üründe ekranla klavyeyi birbirine bağlayan menteşeler özel bir şekilde tasarlanmış. Bu sayede aç kapa yaptıkça bu bağlantıların zarar görmesinin önüne geçilmiş. 
 
Üst düzey bir ürün olan Lenovo Yoga3 Pro Core M 5Y71, sunduğu performans, gelişmiş özellikleri ve şık tasarımı ile bizden yılın dizüstü bilgisayarı ödülünü almaya hak kazanıyor. 
 
 Teknik özellikler
Ekran : 13.3″  3200X1800 piksel 
işlemci : Intel Core M 1.2 GHz 
Ram : 8 GB 
Kapasite : 256 GB SSD
Pil : 4 hücreli
Bağlantı : Wi-Fi b/g/n/ac desteği
USB 3.0 
Çıkış : HDMI
Diğer : Kart okuyucu
işletim sistemi: Windows 8 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin