Mac OS X 10.11.4 El Capitan Beta 7 Çıktı
Mac OS X 10.11.4 El Capitan Beta 7 Çıktı

Apple’ın yeni bilgisayar işletim sistemi: Mac OS X 10.11.4 El Capitan Beta 7 çıktı. Konuyla ilgili detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor.

Tasarımcılar; yeni sürüm üzerinden çalışmalarını sürdürüyor. Yeni işletim sistemiyle Mesajlar üzerinden Canlı Fotoğraflar özelliğinden yararlanabileceğiz.

En dikkat çekici özelliğin bu olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Buna paralel olarak Apple’ın taşınabilir cihaz işletim sistemi iOS 9.3 Beta 7 üzerinde de çalışmalar yaptığını sizlere belirtelim.

Apple; her 2 platformda da işletim sistemlerinin son sürüm hâline gelmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Apple, WWDC: “Dünya Tasarımcılar Konferansı’nda, yeni model bilgisayar işletim sistemini tanıtacak.

Mac OS X 10.11.4 El Capitan Beta 7 Çıktı
Mac OS X 10.11.4 El Capitan Beta 7 Çıktı

Yeni işletim sisteminin kod isminin: “15E64a” olması bekleniyor. Beta sürecinde olan işletim sistemlerini; Güncelleştirme Merkezi üzerinden indirebilirsiniz.

Apple’ın bu ayın 21’inde gerçekleştireceği etkinlikte; yeni işletim sistemleri hakkında, davetlileri bilgilendirmesi bekleniyor. Yeni gelişmeler oldukça bunları sizlerle paylaşıyor olacağız. Sitemizi takip etmeye devam edin.

2016 Model Samsung Galaxy J3’e Hazır Olun!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin