24 Haziran 2017 Cumartesi
Ana Sayfa / AKILLI TELEFONLAR / Mac OS X 10.11.4 El Capitan Beta 7 Çıktı
Mac OS X 10.11.4 El Capitan Beta 7 Çıktı
Mac OS X 10.11.4 El Capitan Beta 7 Çıktı

Mac OS X 10.11.4 El Capitan Beta 7 Çıktı

Apple’ın yeni bilgisayar işletim sistemi: Mac OS X 10.11.4 El Capitan Beta 7 çıktı. Konuyla ilgili detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor.

Tasarımcılar; yeni sürüm üzerinden çalışmalarını sürdürüyor. Yeni işletim sistemiyle Mesajlar üzerinden Canlı Fotoğraflar özelliğinden yararlanabileceğiz.

En dikkat çekici özelliğin bu olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Buna paralel olarak Apple’ın taşınabilir cihaz işletim sistemi iOS 9.3 Beta 7 üzerinde de çalışmalar yaptığını sizlere belirtelim.

Apple; her 2 platformda da işletim sistemlerinin son sürüm hâline gelmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Apple, WWDC: “Dünya Tasarımcılar Konferansı’nda, yeni model bilgisayar işletim sistemini tanıtacak.

Mac OS X 10.11.4 El Capitan Beta 7 Çıktı
Mac OS X 10.11.4 El Capitan Beta 7 Çıktı

Yeni işletim sisteminin kod isminin: “15E64a” olması bekleniyor. Beta sürecinde olan işletim sistemlerini; Güncelleştirme Merkezi üzerinden indirebilirsiniz.

Apple’ın bu ayın 21’inde gerçekleştireceği etkinlikte; yeni işletim sistemleri hakkında, davetlileri bilgilendirmesi bekleniyor. Yeni gelişmeler oldukça bunları sizlerle paylaşıyor olacağız. Sitemizi takip etmeye devam edin.

2016 Model Samsung Galaxy J3’e Hazır Olun!

 

Hakkında Atılay Aşkale

İlgili Haber

ASUS ROG, oyun endüstrisine de katkı sunmaya devam ediyor.

Günümüzde artık neredeyse içerisinde “oyuncu” kelimesini barındırmayan hiçbir ürün, oyuncular tarafından tercih edilmez oldu. RGB ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bad Behavior has blocked 6282 access attempts in the last 7 days.