22 Haziran 2017 Perşembe
Ana Sayfa / AKILLI TELEFONLAR / Meizu Pro 5 Mini’yi deprem vurdu!
Meizu Pro 5 Mini’yi deprem vurdu!
Meizu Pro 5 Mini’yi deprem vurdu!

Meizu Pro 5 Mini’yi deprem vurdu!

Meizu Pro 5 Mini deprem yüzünden iptal edildi.

Haberin başlığını görünce kinaye yaptığımızı düşünebilirsiniz; ama anlattıklarımız tamamen gerçek. Konuyla ilgili bilgileri GizChina sitesinden aldık. Sitede yer alan bilgilere göre Tayvan’da meydana gelen Deprem, Meizu’nun; Pro 5 Mini’sine oldukça ağır hasar vermiş. Firma burada cihazlarını stokluyordu.

Meizu Pro 5 Mini’yi deprem vurdu!
Meizu Pro 5 Mini’yi deprem vurdu!

Konuyla ilgili açıklama yapan Meizu CEO’su Huang Zhang: “Yaşanan Deprem felaketi ürünümüze oldukça ağır hasar verdi. Bu nedenle ürünümüzü yeni model olarak tekrar satışa sunacağız” dedi. Buna göre Mini’nin iptal edildiğini sizlere rahatlıkla söyleyebiliriz. Meizu, Pro 5 Mini yerine Amiral Gemisi Telefon: Pro 6’ya odaklanmış.

Meizu Pro 6; bu yılın Sonbahar ayında satışa çıkacak. Telefonla ilgili yeni gelişmeler oldukça bunları sizlerle paylaşıyor olacağız. Umarız, Meizu; bu modelde de talihsiz bir olay yaşamaz. Yeni bilgiler ve haberler için sitemizi takip etmeye devam edin.

LG G5 Amacına Ulaştı!

Hakkında Atılay Aşkale

İlgili Haber

ASUS ROG, oyun endüstrisine de katkı sunmaya devam ediyor.

Günümüzde artık neredeyse içerisinde “oyuncu” kelimesini barındırmayan hiçbir ürün, oyuncular tarafından tercih edilmez oldu. RGB ...

Bad Behavior has blocked 5210 access attempts in the last 7 days.