20 Ağustos 2017 Pazar
Ana Sayfa / AKILLI TELEFONLAR / Microsoft Çok Kızgın!
Microsoft Çok Kızgın!
Microsoft Çok Kızgın!

Microsoft Çok Kızgın!

Redmondlu Teknoloji Devi Microsoft’u kızdırdılar. Kızgınlığın sebebi sizce nedir? Sorunun cevabını merak edenler haberimizi okumaya devam edebilir.

İşte O Kızgınlığa Sebep Olan Olay:

Microsoft yeni amiral gemisine ilgi göstermeyen Tedarikçilere ve Mağazasına karşı çok sinirli. Şu an için herhangi bir model sunmayacak olan firma için Lumia 950 XL çok önemli bir gelir kaynağıydı diyebiliriz.

Tedarikçiler telefona yoğun ilgi göstermiyor; çünkü aldıkları telefonları satamadıklarından dolayı bu modelleri ellerinden çıkaramıyor.

Ellerinde kalan modelleri e-Ticaret Siteleri üzerinden satışa çıkarmaya çalışan Tedarikçiler burada da yoğun ilgi görmeyen modelden dolayı çok mutsuzlar.

Microsoft Çok Kızgın!
Microsoft Çok Kızgın!

Hâl böyle olunca da Microsoft; Tedarikçilerine bu tavırlarından dolayı kızmış durumda. Bundan birkaç hafta önce Microsoft’un İngiltere Mağazası Lumia 950 XL’in satışını durdurmuştu.

Bunu duyan Microsoft; Mağazasının bu tutumundan dolayı çok rahatsız olmuştu. Microsoft İspanya Mağazası da İngilizlere adeta destek oldu. 2 yerden vurulan Firma yaşanan olaylardan dolayı çok kızgın.

Şu an için Lumia 950 XL’i; Microsoft Resmi Mağazası ve Tedarikçilerden bulabileceğiniz Ülkeler ise şunlar: İngiltere –Yalnızca Tedarikçilerden satın alabilirsiniz-, Almanya, Fransa, İtalya –Buralardan Microsoft Mağazası ve Tedarikçiler üzerinden telefonu satın alabilirsiniz- Lumia adı Surface Phone öncesi vefat etmişe benziyor. Microsoft Mağazalarında en çok satan Telefonlar arasında Lumia 650 ve HP Elite X3 yer alıyor.

Hakkında Atılay Aşkale

İlgili Haber

telwwe

Falcılar ile fal baktırmak isteyenler Tellwe ile buluşuyor

Kahve falı dijital platformda; Uluslararası platformda tüm fal türlerini sunacak bir site olarak tasarlandığı için, ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bad Behavior has blocked 859 access attempts in the last 7 days.