22 Haziran 2017 Perşembe
Ana Sayfa / AKILLI TELEFONLAR / Microsoft Mağazasını Güncelledi!
Microsoft Mağazasını Güncelledi!
Microsoft Mağazasını Güncelledi!

Microsoft Mağazasını Güncelledi!

Microsoft, Windows 10 için yeni bir güncelleştirme çıkardı. Bu güncelleştirme içinde neler yer alıyor? Detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor.

Microsoft’un en son ki model Amiral Gemisi İşletim Sisteminin adı Windows 10. Microsoft; sürekli yeni işletim sistemi için gerek BUILD gerekse en son ki güncelleştirmeleri kullanıcılara sunmakta.

Bu güncelleştirmelerden en son nasibini alan ise Microsoft’un Uygulama Mağazası olarak da bilinen Store: “Mağaza” oldu. Microsoft’un mağazası; bilgisayar ve akıllı telefonlar için güncellendi.

Windows 8, 8.1’de yer alan; film, müzik, tv serileri artık Windows 10’a gelecek. Bu yılın sonuna doğru mağaza komple Windows 10’a aktarılacak.

Microsoft Mağazasını Güncelledi!
Microsoft Mağazasını Güncelledi!

Bir son dakika gelişmesi ile karşınızdayız

Microsoft; Windows 10 ile beraber internet tarayıcısını da değiştirdi. Yılların emektar tarayıcısı Internet Explorer artık Edge oldu. Evet, sürprizimiz ise burada yatıyor.

Microsoft, Edge tarayıcısına; kendi Mağazasını ekliyor. Yani dışardan mağazaya ulaşılacağı gibi içerden de mağazaya artık ulaşabilirsiniz.

Facebook Messenger yenilendi!

Hakkında Atılay Aşkale

İlgili Haber

ASUS ROG, oyun endüstrisine de katkı sunmaya devam ediyor.

Günümüzde artık neredeyse içerisinde “oyuncu” kelimesini barındırmayan hiçbir ürün, oyuncular tarafından tercih edilmez oldu. RGB ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bad Behavior has blocked 5210 access attempts in the last 7 days.