One Plus 3T Çıkabilir!
One Plus 3T Çıkabilir!

One Plus 3T’nin bugün itibariyle tanıtılması bekleniyor. Telefon çıkmadan önce hemen özelliklerine sizler için değinelim. Tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Yeni Model Şu Özelliklere Sahip Olacak:

Telefonda; Qualcomm’un Snapdragon 821 yongaseti yer alacak. 64 ve 128 GB’lik dâhili depolama alanına sahip olan modellerde 3 GB ana bellek kullanılacak.

3300 mAh batarya; cihaza güç katacak. -Dash Charge- Hızlı Şarj teknolojisine de telefon destek verecek. Android 7.0 Nougat; cihazda kullanılacak olan İşletim Sistemi.

Sony IMX398 sensörlü 16 megapiksellik arka kameraya telefon sahip. Bu sensör; Samsung’un Galaxy S7 ve S7 Edge’inde kullanılmıştı.

One Plus 3T Çıkabilir!
One Plus 3T Çıkabilir!

Modelde çift Arka Kameranın yer alması bekleniyor. Ön siparişle satın alanlar 400 Dolar yaklaşık olarak 1313 TL, ön siparişsiz satın alanlar ise 480 Dolar yaklaşık olarak 1576 TL ödemek durumunda kalacak.

Son olarak telefonda 5.5 inçlik Optic AMOLED Ekran Paneli yer alıyor. Ev tuşunun üzerinde de Parmak izi sensörünün yer alması bekleniyor. Telefon tanıtılır tanıtılmaz haberini sizlerle paylaşıyor olacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin