Personel Devam Kontrol Sistemleri

Moonwell personel takip sistemleri, yerli teknolojiyle üstün kaliteyi bir arada sunar. Sahip olduğu tecrübeli ve dinamik ekibiyle en iyi teknik desteği almanızı amaçlar.Personel devam kontrol sistemlerine getirdiği akılcı çözümlerle bu konudaki problemlerinizi gidermeyi amaçlar.

Personel Takip Sistemi Nedir?

Moonwell personel takip sistemi, işletmenizin büyüklüğüne göre farklı çözümler sunar. Personelinizin sayısına ve çalışma esnekliklerine göre sistemler optimize edilebilir. PDKS sistemlerinde kullandığı yazılımlarla müşterilerinin istediği en iyi çözümü sunar. Personel takip sisteminde kullandığı yazılımlarla fazla mesai ve maaş hesaplama konusunda size yardımcı olurken geriye dönük kontrollerde yapabilirsiniz.

Personel takip sistemleri, işletme sahiplerinin çalışanlarının işe başlayış ve bitiriş saatlerini ince ayrıntısına kadar kayıt altında tutar. Mesailerini yıllık izinlerini ve bunların getirdiği ekstra ödemeleri kayıt altına tutan ve ay sonu bunları bordroya yansıtan akıllı sistemlerdir. Bu sistemlere kısaca PDKS yani personel devam kontrol sistemi de denmektedir

Kartlı Geçiş Sistemleri

Moonwell kartlı geçiş sistemleri, ürettiği yerli ve son teknoloji ürünler ve çeşitli terminaller yardımıyla, kullanıcılarının güvenlik, geçiş kontrolü ve geçiş takibi yapmasını sağlar.Geçiş kontrol sistemlerinde kullandığı özgün yazılımlar sayesinde kart ve şifre seçeneğini aynı anda kullanmanıza olanak sağlar. Ayrıca yazılım sayesinde veri aktarımınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirip işlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.

Kartlı geçiş sistemleri nedir?

Günümüzün sosyal ve iş hayatında veri kayıtları ve güvenlik seviyesi şirketler, kurumlar ve kuruluşlar açısından büyük önem taşır. Üniversiteler, hastaneler, fabrikalar, toplantılar ve seminer organizasyonları, fuarlar, kamu kurumları ve yoğun insan giriş ve çıkışlarına sahip özel şirketler gibi yoğun insan trafiğinin olduğu ortamlarda kontrollü geçiş ve güvenlik sağlamak ve aynı zamanda veri toplamak çok zordur. Şirketler, kurumlar ve kuruluşlar açısından, bu bilgilere erişme ve saklamaya büyük önem verilmektedir. Günün sonunda, kart erişim sistemlerinden elde edilen veriler ışığında insani eğilimleri ölçerek; pazarlama, satış veya sosyal yönleri, mesai saatlerini hesaplamak ve şirketlere ve kurumlara geribildirim vermek oldukça önemlidir.

Moonwell kartlı geçiş sistemleri hem kart hem de şifreyle erişim sunmaktadır. Girişler ve çıkışlar artık Moonwell kart erişim sistemi özellikleri ile daha güvenlidir. Dahası, tüm girdi ve çıktılar kontrol edilebilir ve kaydedilebilir. Kişisel erişim zamanı bilgileri ile kişisel bilgi arama ve giriş ve çıkış saatlerini kontrol edebilirsiniz. Çalışma saatleri ve kalış süreleri gibi eksiksiz bilgilerin raporlanmasına izin verir.

 

 

Turnike sistemleri

Moonwell, müşterilerinin güvenlik için taleplerini gözetmekte ve müşterileri için özel çözümler üretmektedir. Turnike sistemleri, bina girişlerine hızlı, güvenli ve modern bir erişim sağlar. Yoğun insan geçişinin gerçekleştirilmesi, kamu kurumlarının, kuruluşların, sitelerin veya ücretlerin geçtiği geçiş popülasyonları için farklı seçenekler sunar.

Turnike sistemleri nedir?

Turnike sistemleri,  şirketlerin, kamu kurum ve kuruluşlarının kurumsal kimliğiyle tanımlanan, mimari tasarıma uygun, hızlı, güvenli ve rahat geçişi sağlayan sistemlerdir. Uzman, genç dinamik ve deneyimli kadrosuyla, müşterilerinin marka değerlerine değer katacak çözümler sunuyor.

Erişim kontrolü amacı ile turnike seçimleri ve uygulanması istenen güvenlik sistemleri birbirleriyle bağlantılı olarak çalışmaktadır. Giriş ve çıkış saatleri, yemekhaneler, stadyumlar, vs farklı turnikeler türleri bulunur. Birçok yerde güvenle kontrol altına alınabilir. Personel kısıtlama uygulaması tarafından yetkisiz erişimi önlemek için çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin