Ribcap Tak, Kendini ve Tarzını Koru!!!
Ribcap Tak, Kendini ve Tarzını Koru!!!

Ribcap markası yolculuğuna, aslen kayakçılar ve snowboard kullananlar için tasarlanmış ve koruyucu pedlerle desteklenmiş yün bereler üreterek başlıyor, ancak zamanla bisiklet ve kaykay kullananlara da hitap eden modeller üretiyor.

Belçikalı Ribcap bir kask değil ama bir bereden de çok daha fazlasını sunuyor. İçindeki pedlerle şık ve aynı zamanda koruyucu olan başlıklar, outdoor faaliyetleriniz için birebir. İçindeki viscoelastik koruyucular darbe anında yeniden şekil alıyor ve çarpma enerjisini emiyor. Rahat katlanan Ribcapi kolayca çantanıza koyabiliyorsunuz. Bisiklete binerken, hem günlük tarzınızdan ödün vermiyor, hem de kendinizi de korumuş oluyorsunuz.

Ribcap’in Türkiye’deki tek satış noktası olan Bisiklet Gezgini’ne gelin ve farklı modeller arasından seçiminizi yapın. Dükkanımızdaki modelleri ayrıca buradan inceleyebilir, markaya ait görsellere ise buradan ulaşabilirsiniz.

Ribcap Tak, Kendini ve Tarzını Koru!!!
Ribcap Tak, Kendini ve Tarzını Koru!!!

Bisiklet Gezgini

Türkiye’nin ilk tur bisikleti dükkanı Bisiklet Gezgini, bisiklet ve bisikletle yolculuğa dair her türlü ekipman ve aksesuarı bulabileceğiniz özel bir dükkandır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin