Sınırlı Samsung Gear S3 Frontier AT&T’de Ön Siparişe Çıktı!
Sınırlı Samsung Gear S3 Frontier AT&T’de Ön Siparişe Çıktı!

Güney Koreli Teknoloji Devi Samsung’un Gear S3 Frontier’i ortaya çıktı. Tüm özellikleri ve detayları sızan saatin AT&T üzerinden de ön siparişe çıktığını görüyoruz. Şimdi detaylara geçelim.

Yeni Saat’in Sahip Olduğu Özellikler ve Çıkış Tarihi:

Akıllı Saat’te; 1 GHz hızında çalışan 2 çekirdekli işlemcinin kullanıldığını görüyoruz. Telefonda; İz Sürme, Barometre, Hava Durumu, Kalp Atışını Ölçen, Yer Bildirimi, Koşu Performansını Ölçen sensörler yer alıyor.

Bunlar cihazın başlıca özellikleri. Cihaz; elimize ulaşınca daha detaylı bir İncelemesini sizlerle paylaşmış olacağız.

Tizen 2.3; Saat’te kullanılan İşletim Sistemi. 4 GB dâhili depolama alanına cihaz sahip. 768 MB ana belleği saat kullanmakta.

1.3 inçlik çizilmez ekranın Corning’in Gorilla Glass SR+ Camı ile korunmakta. 380 mAh batarya; saate güç katıyor.

Sınırlı Samsung Gear S3 Frontier AT&T’de Ön Siparişe Çıktı!
Sınırlı Samsung Gear S3 Frontier AT&T’de Ön Siparişe Çıktı!

Saatin en önemli özelliği ise şu: DIRECTV Receiver –Alıcıları- ve Digital Life ile de tam uyumlu. Akıllı telefonunuz yanınızda değil mi? Merak etmeyin, saat sizin işinizi görecek.

Uzaktan Kontrol özelliğine; cihaz sahip. Ön Siparişler 4 Kasım itibariyle başladı. Ayda 49.99 Dolar yaklaşık olarak 157 TL ödeyerek saate sahip olabilirsiniz.

2 sene boyunca taksit ödemeyi göze alabilirseniz tabii ki de demeyi de unutmayalım. Yok ben 20 ay taksit öderim diyorsanız 17.50 Dolar yaklaşık olarak 55 TL, benim taksitle işim olmaz direkt alırım diyorsanız 382.66 Dolar yaklaşık olarak 1208 TL ödemek durumunda olduğunuzu hatırlatır, saate sahip olduğunuz vakit de güle güle kullanmanızı dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin