Sony Xperia X Performance Şaşırtacak!
Sony Xperia X Performance Şaşırtacak!

Sony Xperia X Performance sahip olacağı bir yenilikle adeta şaşırtacak. Sürprizle ilgili bilgiler haberimizde yer alıyor.

Nedir Bu Yenilik?

Yeni model amiral gemisi telefon; Google’ın Taşınabilir Cihaz İşletim Sistemi Android 7.0’yi kısa süre içerisinde alabilir.

Sony; yeni İşletim Sistemini test ediyor. Android 7.0 Preview: ( Android 7.0 Ön İzleme Sürümü) için firma; Beta programını başlattı.

Programdan ABD hariç bazı Avrupa Ülkeleri yararlanacak. Bu Ülkeler arasında: Finlandiya, Danimarka, İsveç, Litvanya, Estonya, Latviya, İzlanda, İtalya, İspanya, Portekiz ve Hollanda yer alıyor.

Türkiye maalesef bu Ülkeler arasında yer almıyor. Sony; hatırlanacağı üzere buna benzer bir programı –Android 6.0 Marshmallow Preview: ( Ön İzleme Sürümü)-  Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact için hazırlamıştı.

Google’dan gelen bilgilere göre Android 7.0 Nougat; Ağustos – Eylül ayında çıkacak Nexus telefonlarda ilk olarak yer alacakmış.

Sitemizi sıklıkla takip eden birisiyseniz bu sistemi; LG V20’nin bozacağından bahsetmiştik. Hatırlanacağı üzere Xperia X Performance bu yılın Şubat ayında satışa çıkmıştı.

Sony Xperia X Performance Şaşırtacak!
Sony Xperia X Performance Şaşırtacak!

Telefonda Yer Alan Özellikler İse Şunlardı:

Cihazda; Qualcomm’un Snapdragon 820 yongaseti yer alıyor. 3 GB ana bellek; telefonda kullanıyor. 32 GB dâhili depolama alanı; kullanıcıların işini kolaylaştırıyor.

23 megapiksellik arka kameraya; 13 megapiksellik ön kamera eşlik ediyor. 2700 mAh batarya; cihaza güç katıyor. IP68 sertifikasına; telefon sahip. Cihaz; Xperia X ile hemen hemen aynı özelliklere sahip.

Samsung Galaxy A4 Ortaya Çıktı!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin