23 Haziran 2017 Cuma
Ana Sayfa / AKILLI TELEFONLAR / Sony Xperia X Performance Şaşırtacak!
Sony Xperia X Performance Şaşırtacak!
Sony Xperia X Performance Şaşırtacak!

Sony Xperia X Performance Şaşırtacak!

Sony Xperia X Performance sahip olacağı bir yenilikle adeta şaşırtacak. Sürprizle ilgili bilgiler haberimizde yer alıyor.

Nedir Bu Yenilik?

Yeni model amiral gemisi telefon; Google’ın Taşınabilir Cihaz İşletim Sistemi Android 7.0’yi kısa süre içerisinde alabilir.

Sony; yeni İşletim Sistemini test ediyor. Android 7.0 Preview: ( Android 7.0 Ön İzleme Sürümü) için firma; Beta programını başlattı.

Programdan ABD hariç bazı Avrupa Ülkeleri yararlanacak. Bu Ülkeler arasında: Finlandiya, Danimarka, İsveç, Litvanya, Estonya, Latviya, İzlanda, İtalya, İspanya, Portekiz ve Hollanda yer alıyor.

Türkiye maalesef bu Ülkeler arasında yer almıyor. Sony; hatırlanacağı üzere buna benzer bir programı –Android 6.0 Marshmallow Preview: ( Ön İzleme Sürümü)-  Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact için hazırlamıştı.

Google’dan gelen bilgilere göre Android 7.0 Nougat; Ağustos – Eylül ayında çıkacak Nexus telefonlarda ilk olarak yer alacakmış.

Sitemizi sıklıkla takip eden birisiyseniz bu sistemi; LG V20’nin bozacağından bahsetmiştik. Hatırlanacağı üzere Xperia X Performance bu yılın Şubat ayında satışa çıkmıştı.

Sony Xperia X Performance Şaşırtacak!
Sony Xperia X Performance Şaşırtacak!

Telefonda Yer Alan Özellikler İse Şunlardı:

Cihazda; Qualcomm’un Snapdragon 820 yongaseti yer alıyor. 3 GB ana bellek; telefonda kullanıyor. 32 GB dâhili depolama alanı; kullanıcıların işini kolaylaştırıyor.

23 megapiksellik arka kameraya; 13 megapiksellik ön kamera eşlik ediyor. 2700 mAh batarya; cihaza güç katıyor. IP68 sertifikasına; telefon sahip. Cihaz; Xperia X ile hemen hemen aynı özelliklere sahip.

Samsung Galaxy A4 Ortaya Çıktı!

 

Hakkında Atılay Aşkale

İlgili Haber

ASUS ROG, oyun endüstrisine de katkı sunmaya devam ediyor.

Günümüzde artık neredeyse içerisinde “oyuncu” kelimesini barındırmayan hiçbir ürün, oyuncular tarafından tercih edilmez oldu. RGB ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bad Behavior has blocked 5199 access attempts in the last 7 days.