22 Ağustos 2017 Salı
Ana Sayfa / KURUMSAL HABER / Sevdikleriniz için yılbaşı hediye önerisi; Sony Xperia XZ
Sony Xperia XZ

Sevdikleriniz için yılbaşı hediye önerisi; Sony Xperia XZ

Sony Mobile,  video ve fotoğraf tutkunu sevdikleriniz için bir yılbaşı hediyesi öneriyor: Yeni Xperia XZ.

Üçlü görüntü algılama teknolojisi ile hareket eden nesneleri bile her ışık koşulunda daha net fotoğraflamayı sağlayan Xperia XZ, şık tasarımı ve Orman Mavisi ve Madeni Siyah ve Platinyum ile sevdikleriniz için güzel bir yılbaşı hediyesi olabilir.

Sony Xperia XZ

Xperia XZ, Xperia’nın şu ana kadarki en iyi fotoğraf kalitesini sunuyor: Hareket halindeki nesneleri bile düşük ışık koşullarında net ve gerçek renkleriyle yansıtan Xperia XZ’nin 23MP ana kamerası deklanşöre basıldığında 0,6 saniye1 de açılıp süper hızlı fotoğraf çekebiliyor. Xperia XZ’nin yüksek hassasiyete sahip 13MP ön kamerasıyla ışığın yetersiz olduğu durumlarda ve grup selfie’lerinde dahi etkileyici sonuçlar elde ediliyor.

Kesintisiz tekil yüzeyi; yüksek saflıktaki ALKALEIDO™ metal arka yüzü, 5.2” kıvrımlı cam ekranı ile Xperia XZ elinize mükemmel uyum sağlarken zengin bir derinlik hissi veriyor..

Sony Xperia XZ

Xperia XZ akıllı uygulamalarıyla akıllı telefon deneyiminde yepyeni bir kapı açıyor: Hızlı şarj sırasında pili korurken pil ömrünü iki katına çıkaran Qnovo Adaptive Charging2 ile tamamlanmış Battery Care3 özelliği şarj kullanımında etkin farklar yaratıyor. Ayrıca, Xperia Tips kişinin kullanım şekillerini deneyimledikçe kişisel ipuçları ve öneriler sunarak akıcı ve keyifli bir akıllı telefon kullanımı sunuyor. Smart Clean ise kişinin kullanım alışkanlıklarını öğrenerek, belirli uygulamaların ön belleklerini siliyor ve cihaz performansını otomatik olarak en üst düzeye çıkarıyor, böylelikle her zaman ideal performansı sağlıyor.

Sony Xperia XZ, doğanın güzelliğinden esinlenerek ortaya çıkan yepyeni rengi; Orman Mavisi ve Madeni Siyah ve Platinyum renkleri ile 2.799 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla yeni yılda sevdikleriniz için benzersiz bir hediye olacak.

Hakkında Ceyhun Mısırlıoğlu

İlgili Haber

TP-Link Neffos X1

TP-Link Neffos X1 Serisi Akıllı Telefonlar Türkiye’de

TP-Link, Neffos akıllı telefonların yeni serisi olan X1’i Türkiye satışa sunuyor. Neffos X1 ve X1 ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bad Behavior has blocked 800 access attempts in the last 7 days.