TurkNet, 20 yıllık tecrübesini katarak geliştirdiği “Özgür İletişim” anlayışını 7 Mart 2016 tarihinde düzenlemiş olduğu basın toplantısı ile duyurdu.

Yaklaşık 20 yıldır İnternet sektöründe faaliyet gösteren TurkNet, geçmişe değil geleceğe odaklı vizyonu ile pazarda büyük başarıların altına imza atmaya devam ediyor. Gelişen İnternet furyası dâhilinde yenilikçi ve son kullanıcı odaklı çözümler sunan firma, İnternet sektörü ile ilgili kullanıcı deneyimini kökünden değiştirmeye kararlı.

TurkNet, evden evi, iş yerini ya da cep telefonlarını aramak için (hem yurt içi hem yurt dışı) kullanıcıların ekstra hiçbir ücret ödemeyeceği, taahhüt gerektirmeyen, 150 GB AKK’li (Adil Kullanım Kotası), hızlı, sınırsız her şey dâhil İnternet’i ve 1000 dakika konuşmayı ayda sadece 59.90 TL gibi son derece iddialı bir fiyatla sunuyor.

Taahhütler yüzünden kullanıcılar operatör ya da tarife değişikliği yapamıyor!

CemCelebiler-foto

Toplantıda sunum yapan TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler İnternet sektörü ile ilgili realist tespitlerde bulunurken İnternet özgürlüğünü sonuna kadar savunan bir yaklaşım içerisinde olduklarını belirtti. Sayın Cem Çelebiler’in sektördeki abonelik yaklaşımı ile ilgili değerlendirmeleri şunlar oldu: “Şu an sektörde kullanıcılara sunulan çok seçenekli paketler/teklifler, tüketicinin gereksinimlerini bulma noktasında zorluk yaşamasına neden oluyor. Tüketicilerin her bir talebi, ek hizmet olarak kabul ediliyor ve bu ek hizmetlere ek ücretler bindiriliyor. Ayrıca mevcut AKK’ler, kullanıcının iletişim özgürlüğünü de kısıtlıyor. Üstüne üstlük tüketiciler, verdikleri taahhütler yüzünden aldıkları hizmetten memnun kalmasalar bile uzun süre operatör değişikliğine gidemiyor. Biz bunu son derece yanlış ve İnternet’in özgürlük anlayışına ters bir durum olarak algılıyoruz. İnternet’in özgünde özgür bir anlayış olmalı!

%100 Türk sermayeli ve üretici bir firmayız!

Firma olarak sahip oldukları değerler arasında Netlik, Akılcı Çözümler, Samimiyet ve Uzmanlık gibi kavramlara yer verdiklerini ifade eden Çelebiler, sözlerine şöyle devam etti: “20 yıldır bu sektördeyiz ve yoğun AR-GE çalışmaları yapıyoruz. Çokça yatırım yapıyor ve sadece tüketici değil üretici bir firma olarak sektörde yer almaya devam ediyoruz. Sektör genelinin aksine müşterilerimize şeffaf kampanyalar ve net fiyatlar sunuyoruz. “Her Şey Dahil” konsept, İnternet’in doğasında zaten var. Bu yüzden müşteri memnuniyetini ön plana alan ve çözüm odaklı hizmetlerimizi, kendi alt yapımız ile kaliteli hizmet farkımız ile ortaya koyuyoruz.

Çözümlerimizin özünde “Taahhütsüz Yaşam” var.

Tüm bunları bir devrim gibi lanse etmeyi doğru bulmadıklarını, olması gerekenin zaten bu olduğunu vurgulayan Çelebiler, sözlerine şu cümlelerle son verdi: “Bizi rakiplerimizden ayıran İnternet üzerinden online olarak satış yapıyor olmamız. İnternet hizmeti sunan bir firmanın İnternet üzerinden abonelik alması kadar doğal ne olabilir ki? Aboneliklerimizde karmaşık paketler yok. Tek, anlaşılır ve dolu dolu bir abonelik var. Yüksek AKK ile sınırsız İnternet’i son derece uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaya başlıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin